Homepage

Naším cílem je zajistit klientům vždy optimální personál pro jejich obchodní aktivity.

Společnost HEALTH GALAXY s.r.o. je schopna v současnosti reálně zajistit pro potřeby vyslání k Vaší společnosti 250-300 osob. Jedná se o kvalitní pracovníky, kteří prošli několika fázemi výběru. Pro každý konkrétní úsek Vašeho podnikání pak vybíráme pracovníka nejen na základě jeho kvalifikace, ale také na základě posouzení charakteristiky jeho osobnosti (schopnost pracovat v týmu, spolehlivost, přizpůsobivost ...). Díky tomu dokáží námi vyslaní pracovníci vykonávat svou práci efektivně a v nejvyšší možné kvalitě.

PROČ HEALTH GALAXY

Díky našemu velice specifickému know-how jsme schopni aplikovat na míru každého klienta - například výrobní procesy - nejnovější trendy v oblasti HR, a samozřejmě navrhnout každému našemu klientovi vysoce individuální řešení jeho potřeb v oblasti lidských zdrojů.

NAŠE INOVACE

Požadavky našich klientů, zejména v reakci na výrazné turbulence na trhu s lidskými zdroji, vyústily v hloubkovou studii právních možností bezpečného, avšak současně dostatečně pružného právního, smluvního, a rovněž technického zajištění inovativní služby - outsourcingu lidských zdrojů.