VNITŘNÍ ÚKLID

ÚKLIDOVÉ SLUŽBY, VNITŘNÍ ÚKLID

  • Úklid pro oblast automobilového průmyslu
  • Úklid výrobních hal jejich odprášení po těžkém provozu

Čisté a uklizené prostředí na pracovišti zvyšuje nejen komfort zaměstnanců, ale i image firmy jako takové. Zajistíme, že čistota Vašeho pracoviště bude naprosto automatickou součástí každého pracovního dne. Přenechejte nejen Váš běžný úklid, speciální úklidové činnosti, ale i desinfekci, desinfekci a deratizaci jedné specializované firmě. Zefektivníte tyto činnosti a můžete se tak bez starostí a naplno věnovat svému hlavnímu předmětu podnikání.

PRO KAŽDÉ ODVĚTVÍ MÁME ŘEŠENÍ NA MÍRU.

Hygienické normy a standardy jsou v každém oboru v mnoha směrech jiné. Máme mnohaleté zkušenosti s úklidovými službami v mnoha odvětvích a plán úklidu sestavíme přesně na míru vašich prostor a pořeb. Navíc sdruženou činností úklidu a DDD dokážeme výrazně snížit vaše náklady a zvýšit efektivitu DDD činnosti.

Problematikou úklidu a čištění se zabýváme již od svého založení. Mnohaleté zkušenosti nám umožňují sledovat mezinárodní standardy a plnohodnotně se podílet na jejich tvorbě. Na počátku jsme se specializovali především na velké průmyslové objekty, ale v současné době máme již zkušenosti s většinou odvětví.